Domácí zdravotní péče tam,
kde ji potřebujete

Jsme Vaše Sestřička v Duchcově


Přednostní domácí péče

doma

Jste doma


Pobyt v důvěrně známém domácím prostředí přispívá k psychické pohodě pacienta a má pozitivní vliv na uzdravování a rekonvalescenci.

úkony

Pomoc s odbornými úkony


Nemusíte mít strach, zda (sebe)péči zvládnete - sestřičky vám pomohou s mnoha ošetřovatelskými úkony a vy tak získáte pocit sebedůvěry a bezpečí, a to ať už jste pacient nebo se staráte o blízkého. 

bezpečnější

Bezpečnější


Na rozdíl od zdravotnických zařízení je v domácím prostředí minimální riziko tzv. nemocničních infekcí. 

pojiśťovny

Hrazeno zdravotní pojišťovnou


Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.  

oblasti

Působíme v oblasti


  • Duchcov a okolí

Domácí zdravotní péče Duchcov

Jste vy nebo vaši blízcí po operaci či úrazu a chcete se zotavovat doma? Trpíte chronickou nemocí a potřebujete základní zdravotní péči, a přitom si přejete zůstat doma? Přerůstá vám péče o sebe či blízkého člověka přes hlavu, nebo si nevíte rady a hledáte někoho, kdo vám pomůže a poradí?

V podobné situaci jako vy se nachází mnoho lidí, kterým úspěšně pomáháme v rámci domácí zdravotní péče (home care). Potřebujete-li systematickou zdravotní péči v domácím prostředí, naše zkušené zdravotní sestry vám pomohou např. s převazy, polohováním nebo s katetrizací.

Postaráme se o vás s citem, pochopením a diskrétností.

V bezpečí vašeho domova uděláme společnými silami důležitý krok ke zdárné rekonvalescenci nebo zvládnutí obtíží, které provázejí chronické onemocnění.

Domácí péče je na základě doporučení praktického lékaře plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

Pro koho je domácí zdravotní péče vhodná

Pečujeme o pacienty propuštěné z lůžkových zdravotnických zařízení, o chronicky nemocné, lidi po úrazech či operacích. Péči poskytujeme pacientům všeho věku. Naše sestřičky za vámi přijedou kamkoliv na území Prahy a v blízkém okolí.

Najděte nás v dalších regionech. Prohlédněte si síť Sestricka.cz